AK Parti’nin seçim vaatleri neler

AK Parti’nin seçim vaatleri neler

1 Kasım seçimlerinden büyük bir oy oranı ile galip çıkan Ak Parti’nin seçimlerden önce seçimi kazanması halinde neler yapacağına dair verdiği vaatleri konuşulmaya başlandı. AK Parti’nin seçin vaatleri arasında neler var?

AK Parti’nin seçim vaatleri neler

1 Kasım seçimlerinden büyük bir oy oranı ile galip çıkan Ak parti’nin seçimlerden önce seçimi kazanması halinde neler yapacağına dair verdiği vaatleri konuşulmaya başlandı. AK Parti’nin seçin vaatleri arasında neler var?

 

7 Haziran seçimlerinde büyük bit şok yaşayan Ak Parti seçimlerin neden kaybedildiği yönünde yaptığı araştırmada seçimlerden önce geçmişte yaptıkları icraatlardan bahsedildiği ancak vatandaşın geçmişte yapılanlarla ilgilenmediği ve gelecekte ne yapılacağı konusunu önemsediği görülmüştü.  Seçimlerin yenilenmesi kararından sonra geçmişe bir sünger çeken Başbakan Ahmet Davutoğlu, parti kurmaylarını toplayarak seçim stratejisini belirledi. 1 Kasım seçimlerinde bundan sonra yapacaklarını anlatan Davutoğlu, seçimlerden önce vatandaşlara tek başına iktidar olmaları durumunda neler yapacaklarını anlatmaya başladı. 4 Ekim Pazar günü Başbakan Davutoğlu tarafından açıklanan AK parti seçim beyannamesinde şu vaatler yer almıştı.

 

 

Davutoğlu, seçimlerden sonra Türkiye ekonomisinde şeffaflık dönemini başlatacaklarını, şuanda uygulanmakta olan gelir vergisi kanunun tamamen değiştirilecek ve yerine daha adil bir gelir dağılımı sağlayacak yeni gelir kanunu yapılacak. Reel ekonomide büyük bir dönüşüm hamlesi başlatılacak ve ülkenin dışa bağımlılığı tamamen bitirilecek. Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlayacak ileri teknoloji ürünlerine dayalı üretimler gerçekleştirilerek cari açık kapatılacak. Gençlere yeni iş alanları yaratılarak bunların hibe ve krediler ile desteklenerek üretime yönlendirilecek. Yargı bağımsızlığı sağlanarak kimsenin haksız yere hapis yatmasının önüne geçilecek.

ak parti seçim vaatleri seçim vaatleri seçim yatırımı seçim sonuçları seçime giren parti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı