Türk hacker, Rus sitelerini çökertti

Türk hacker, Rus sitelerini çökertti

Türk Hacker Skorsky, Suriye hükümetine yardım ediyorum bahanesi ile Bayırbucak Türkmenlerine hava saldırısı düzenleyen Rusya’yı protesto etmek için birçok Rus internet sitesini hacledi ve sitelerin ekranına Erdoğan ve fatih Sultan Mehmet’in fotoğrafının yanı sıra Kur-anı Kerim yerleştirdi.

Türk hacker, Rus sitelerini çökertti

Türk Hacker Skorsky, Suriye hükümetine yardım ediyorum bahanesi ile Bayırbucak Türkmenlerine hava saldırısı düzenleyen Rusya’yı protesto etmek  için birçok Rus internet sitesini hacledi ve sitelerin ekranına Erdoğan ve fatih Sultan Mehmet’in fotoğrafının yanı sıra Kur-anı Kerim yerleştirdi.

 

Rus savaş uçakları tarafından hava operasyonu eşliğinde Suriye Esat rejim askerlerinin Türkmen dağlarının ele geçirilmesi için başlatılan operasyonları protesto etmek için Türk asıllı bilgisayar ve internet hackerı  Skorsky, binlerce Rus internet sitesine siber saldırı düzenledi. Tıklanan Rus internet siteleri, İstanbul’u Bizanslılardan alan Osmanlı padişahı Fatih Sultam Mehmet, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rahlenin üzerinde açık duran bir Kur-anı kerim ve mehter marşı ile Türk bayrağı ile açılıyor. Rusya’nın tutumuna duyarsız kalmayan Türk Hacker binlerce Rus sitesini çökertti. Türk hackerın takma ad olarak Amerikan helikopterlerine verilen Skorsky ismini kullanması dikkat çekti. Hacker tarafından yapılan açıklamada ise Rusya Devleti tarafından Suriye’de bulunan Türkmen kardeşlerimize karşı yapılan saldırıları kınamak ve bu saldırıları protesto etimizi göstermek için binlerce internet sitesine erişimi engellemiş bulunuyoruz denildi.

 

 

Rusya’ya gösterilen tepkilerin her geçen gün arttığını belirten Türk hacker, sadece Rus sitelerini çökertmediklerini belirterek birçok Avrupa Birliği ülkesinde yayın yapan Avrupalı siteleri de çökerttiklerini açıkladılar. Türkiye olarak Türkmen kardeşlerimizin sanal alemde de yalnız olmadıklarını bütün dünyanın bilmesi lazım.

türk bilgisayara korsanıi hacker skorsky türk hacker rus siteleri mehter marşı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı