Antalyaspor, Beşiktaş'ın Yıldızı Ramon Motta İle Anlaştı!

Antalyaspor, Beşiktaş'ın Yıldızı Ramon Motta İle Anlaştı!

Antalyaspor`da Transfer arayışları devam ederken, Antalyaspor başkanı Ali İhsan Sav, Beşiktaş`ın oyuncusu Ramon Motta ile anlaştıklarını ve cuma günü imza atmak için hazırlandıklarını belirtti.

Antalyaspor, Beşiktaş'ın Yıldızı Ramon Motta İle Anlaştı!

Spor Toto Süper Lig`de mücadele veren Antalyaspor`un teknik sorumlusu  Mehmet Uğurlu ile birlikte takım kaptanı Samuel Eto Eşliğinde yapılan devre arası kamp çalışmalarına antremanlar ile devam ettiler. Antalyaspor yaptıkları antremanda futbolcular pas, kordinasyon ve pas ile antremanlarını tamamladı. Yapılan Antremanda kırmızı beyazlı ekibin neşeli halleri gözden kaçmadı ve antremanda ekibin başkanı Gültekin Gencer ile Antalyaspor as başkanı Ali İhsan Sav`de antremanı izledi.

 

"Motta yarın Antalya'ya gelecek"

Antremandan sonra düzenlenen konuşmada basın mensuplarının sorularına cevap veren Antalyaspor asbaşkanı Ali İhsan Sav transfer çalışmalarına değindi. Süper Ligin Galatasaray ekibinde forma giyen Emre Çolak ile görüştüklerini belirten Ali İhsan Sav yabancı transfer görüşmelerine cumartesi gününden itibaren başlanacağınıda ekledi. Beşiktaş`ta forma giyen Ramon Motta transferi ile ilgili bilgi isteyen basın mensuplarına Ali İhsan Sav "Motta yarın Antalya'ya gelecek. Sözleşme detaylarını konuşacağız. Aramızda herhangi bir sorun yok. Cuma günü imza noktasına geleceğiz" dedi ve ekledi,  Ali İhsan Sav Ramon Motta transferi için 2.5 yıl sözleşme hazırladıklarını ve kırmızı beyaz ekibin teknik patronu Jose Morais ile yarın saat 12.30 da imza atmak için masaya oturacaklarını belirtti. 

roman motta motta transfer yeni takım antalyaspor beşiktaş Antalyaspor Ramon Motta ile anlaştı Ramon Motta Antalyaspor Transferi Ramon mottanın yeni takımı Antalyaspor beşiktaş transferi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı