İstanbul İçin Meteoroloji'den Uyarı.

İstanbul İçin Meteoroloji'den Uyarı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada, İstanbul için lodos uyarısı yaptı. Diğer yandan açıklamanın ardından İGDAŞ`ı karbonmonoksit zehirlenmeleri için dikkatli olması için uyardı.

İstanbul İçin Meteoroloji'den Uyarı.

Meteoroloji tarafından yapılan açıklamalarda bu akşamdan itibaren İstanbul`da sert bir şekilde Lodos Etkili olacağı belirtildi, Meteoroloji`den gelen açıklamalardan sonra İGDAŞ`da yaptığı açıklamalarda karbonmonoksit zehirlenmeleri için halkı uyardı. 

 

Yapılan incelemelerde Güney Ege`de perşembe günü öğleye doğru güney ve güney batı, ara ara kuzey batı yönünden 8 şiddetinde fırtına beklenirken, zaman zaman bu şiddetin dokuz`a yükseleceği ve fırtına etkisi yaratacağını açıklandı. Aynı zamanda yapılan açıklamada yer alan bilgiye göre fırtına akşam saatlerine doğru etkisini yitireceği belirtildi.

 

Meteoroloji`den son yapılan değerlendirmelere göre yarın ülkemizde sağnak yağış ve deniz kıyıları çevrelerinde gök gürültülü sağnak yağış beklendiği açıklandı.Kıyı Ege Denizli, Manisa, Burdur'un doğusu, Isparta, Adana, Niğde'nin güney kesimleri ve Bolu çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm), Antalya, Muğla, Aydın'ın kıyı ilçeleri, Çanakkale'nin güneyi, Balıkesir'in Edremit ilçesi, Isparta'nın güney ilçeleri , Adana'nın kuzey ilçeleri ve çevrelerinde sağnak yağış olacağı açıklandı.

Meteoroloji Açıklaması Meteoroloji den sağnak yağış uyarısı Meteoroloji hava durumu Meteoroloji
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı