Volkan Demirel`in Kızı İçin Fidye Tuzağı

Volkan Demirel`in Kızı İçin Fidye Tuzağı

Milli kaleci ve Fenerbahçeli Oyuncu Volkan Demirel`in yardım etme bahanesiyle 3 yaşındaki kızı Yade`yi kaçıran ve fidye isteyen 2 kişi yakalanıp göz altına alındı.

Volkan Demirel`in Kızı İçin Fidye Tuzağı

Fenerbahçe`nin usta kalecisi Vokan Demirel`i telefondan arayarak kızını kaçıracaklar ve kızına yardım etmek için para isteyen iki kişi emniyet güçleri tarafından yakalanarak göz altına alındı.

 

Sözde Yardımcılardan Volkan Demirel şikayetçi oldu.

Ele geçirilen bilgilere göre Milli kaleci Volkan Demirel, iki gün önce Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü`ne giderek ilk önce menejerine ulaşan iki kişinin daha sonra kendisini arayarak kızının kaçırılacağı bilgisini aldıklarını ve para karşılığı Volkan Demirele yardım etmek istediklerini belirten suçlular, Volkan Demirel`in şikayeti üzerine Polis tarafından kıs kıvrak yakalanarak göz altına alındı.

 

Para İçin Tuzak Kurmuşlar.

Göz atlına alınan suçluların ifadelerinde, hiç bir zaman kaçırma olayı olmadığını sadece para lamka için bu oyunu düzenledikleri öğrenildi. Suçlular Volkan Demirel`e böyle bir olay gerçekleşecekmiş gibi anlattıklarını ve ona yardım etme bahanesiyle para almak istediklerini söyledi. Anadolu Adliyesi'ne sevk edilen suçlular çıkarıldığı mahkemede adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

volkan demirel fidye volkan demirel fidye tuzağı yade için fidye tuzağı volkan demirel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı