Acı Haber Surda ve Cizrede Şehit Haberi

Acı Haber Surda ve Cizrede Şehit Haberi

Diyarbakır`da güvenlik güclerine ateş acan bir gurup pkklı tarafından yaralana uzman cavuş ağır yaralandı kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı.

Acı Haber Surda ve Cizrede Şehit Haberi

Diyarbakır`da Sur ilecesinde gerçekleşen olayda pkklı bir gurup tarafından askerlere ateş açıldı. Çıkan çatışmada 5 asker yaralandı. Yaralı askerlerden uzman çavuş kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Diğer hastanede tedavileri devam ediyor. Öte yandan Cizre`de sokağa çıkma yasakları hala devam ederken Nur Mahallesinde bir gurup terörist tarafından roketler ile ateş açılırken bir asker daha şehit düştü. Cizre Devlet Hastanesine kaldırıla asker yapılan müdahalelere rağmen kurtulamadı. 

 

Cizre`de 1 Şehit Haberi

Diyarbakır`ın Cizre ilçesinde hala sokağa çıkma yasağı devam ederken Nur mahallesinde bir gurup terörist tarfından roket ile saldırı açıldı. Cizre Devlet Hastanesine kaldırılan uzman çavuş tüm müdahalelere rağmen hayata tutnamayarak şehit düştü. 

 

Genelkurmaydan Olayla İlgili Açıklama

Genelkurmaydan yapılan olayla ilgili açıklama şu şekilde "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz."

sur ilecesinde şehir cizrede şehir şehir cizre sur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı