3. Köprü Tarihi Açıklandı.

3. Köprü Tarihi Açıklandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 3. Köprü inşaatları devam ederken Davutoğlu tarafından yapılan incelemeden sonra kamera karşısına geçen Davutoğlu 3. köprü inşaatının ne zaman biteceğini açıkladı.

3. Köprü Tarihi Açıklandı.

3. Köprü inşaatının devam ederken Davutoğlu yaptığı incelemelerden sonra ve işçiler ile bir müddet konuştuktan sonra kamera karşısına geçerek köprünün bitiş tarihini açıladı. Davutoğlunun yaptığı açıklamalar şu şekilde.

 

Ahmet Davutoğlu:"Bu konuda yetkilileri de tebrik ediyorum."

"Açıkçası bunu da ifade etmek isterim; 2 ayrı açılış planladığımız bir projeydi. Ama şimdi bugün aldığımız bilgilerle şu hususta firma yetkilileriyle mutabık kaldık. Aradaki süre gittikçe kapanıyor. Yani köprünün devreye girmesiyle bağlantı yollarının devreye girmesi arasındaki süre, bağlantı yollarındaki hızlı seyir dolayısıyla kapanıyor. Bu konuda yetkilileri de tebrik ediyorum. Dolayasıyla neredeyse arada birkaç aylık bir süre kalıyor. Şuana kadar da projenin yüzde 88'i gerçekleşti. Dolayısıyla bağlantı yollarıyla köprünün bu yaz içinde açılmasına inşallah olağanüstü bir durum söz konusu olmazsa karar verdik. Köprü ve bağlantı yolları birlikte inşallah bu yaz içinde, mümkün olan en erken vakitte İstanbulumuza, ülkemize kazandırmış olacak" 
davutoğlu 3. köprü davutoğlu 3. körü 3. köprü bitiş tarihi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı