Bol su içmek iş hayatındaki başarıyı artırıyor

Bol su içmek iş hayatındaki başarıyı artırıyor

Tüm canlılar için hayati öneme sahip olan su, iş hayatınızdaki performansı da artırıyor. Su içmenin faydalarını saymakla bitmeyeceğini belirten uzmanlar, “iş yaşamınızda başarılı olmak için bol bol su için” uyarısında bulundular.

Bol su içmek iş hayatındaki başarıyı artırıyor

   Su içmenin bir çok faydası olduğunu açıklayan uzmanlar, konuyla ilgili çok önemli açıklamalar yaptılar. Düzenli ve dengeli beslenmeye paralel olarak bol bol su içen insanların diğerlerine göre iş hayatlarındaki başarının arttığını belirten uzmanlarsu içmenin başarıda büyük rolü olduğunu kaydettiler.

 

Çay ve kahve yerine bol su içmek gerekiyor

 

   “İş hayatında başarıya giden yolda suyun önemini unutmamalı” diyen uzmanlar, su içmenin faydaları ile ilgili önemli tavsiyeler verdi. Özellikle masa başında çalışanlar için çay ve kahvenin yerine su içmelerini öneren uzmanlar, çayın içindeki “tein” ile kahvenin içindeki “kafein” maddesinin, vücuttaki suyu kuruttuğunu ifade ediyorlar. Waternet Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy, yoğun çalışma temposunda su içmeyi unuttuğumuzu, bu nedenle vücudun ihtiyacı olan su tüketimini desteklemek için suyla hazırlanmış içeceklerin de tercih edilebileceğini belirtiyor. Mikrobiyolojik yönden içmeye uygun, ağır metallerden arındırılmış taze içme suyunu elde edebilmenin en sağlıklı ve mantıklı yollarından biri, arıtılmış içme suyudur. Masa başında çalışanların, önlerinde bir sürahi su bulundurması; ofis dışında çalışanların ise sularını, sağlıklı olan cam şişelerde taşıması Waternet Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy’un önemli tavsiyeleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte Aksoy, suyu daha çekici hale getirmek için çeşitli tüketim alternatifleri de sunuyor.

su içmenin faydaları su içmenin başarıdaki rolü su içmek iş hayatında performansı artırıyor bol su içmek su içmek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı