Denizli'de tüyler ürperten cinayet

Denizli'de tüyler ürperten cinayet

Denizli'nin Güney ilçesi son dakika cinayet haberi ile sarsıldı. İlçede başı taşla ezildikten sonra su kuyusuna atılmış bir kadın cesedi bulundu. Olayla ilgili bir şüpheli gözaltına alındı.

Denizli'de tüyler ürperten cinayet

   Denizli son dakika... Denizli'de bir kadın kimliği belirsiz bir kişi tarafından başına taşla vurularak öldürüldü. Cinayetin ardından kadının cesedi daha sonra elleri ve ayakları bağlanarak su kuyusuna atıldı. Edinilen bilgiye göre, 52 yaşındaki Kübra Acar isimli kadın, Denizli'nin Güney İlçesi'nde dün sabah saatlerinde koyun otlatmak için evinden ayrıldı. Akşam eve dönmeyen Kübra Acar'dan haber alamayan eşi ve yakınları onu aramaya çıktı. Yakınları, ormanlık alanda Kübra Acar'a ait giysilere ve kan izlerine rastlayınca jandarmaya haber verdi. Jandarma'nın ardından AFAD olay yerine gelerek arama çalışmalarına katıldı. Bu sırada yaylada kan izlerine rastlanılması ve kan izlerinin takibinin ardından kadının bir su kuyusuna atıldığı, kuyunun da taşla doldurulduğu tespit edildi. 5 saate yakın süren çalışmanın ardından kadının cesedi su kuyusundan çıkarıldı. Kadının çıplak olduğu, el ve ayaklarının bağlandığı kafasını taşla vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Yakınları ve komşuları şokta

   Kübra Acar ile aynı mahallede ikamet eden Muhammed Konca büyük üzüntü içinde olduklarını belirterek, "Yukarı kısımda başlayan boğuşma neticesinde her yerde kan lekeleri olmuş. Kadını öldürdükten sonra sürükleye sürükleye su kuyusuna getirip atmış. Üstüne de taş yığmış. Çok fazla taş atılmış üzerine. Bu çok vahşi bir cinayet" dedi.  

   Evli ve iki çocuk annesi Kübra Acar'ın ölümüyle ilgili çalışma başlatan jandarma, R.O. isimli bir şüpheliyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 

Denizli cinayet Güney Kübra Acar son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı