İbrahim´e Hüzünlü Veda

İbrahim´e Hüzünlü Veda

İnegöl'de evinin banyosundaki şofbendeki arızı nedeniyle elektrik akıma kapılarak hayatını kaybeden 12 yaşındaki İbrahim Girgin, gözyaşları içerisinde toprağa verildi. İnegöl´ün Alibeyköy mahallesinin sevilen çocukları arasında olan İbrahim Girgin için okulunda da tören düzenlendi.

İbrahim´e Hüzünlü Veda

Alirıza ve Emine Girgin´in 4 çocuğundan üçüncüsü olan İbrahim Girgin´in cenazesi öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından akabinde Alibeyköy mezarlığında toprağa verildi.

Törene Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Kaban, Muhtar Nurettin Çakır, öğretmenleri, öğrenciler ve kalabalık cemaat katıldı.

AİLESİ AYAKTA ZOR DURDU

Çocuklarının ölümü nedeniyle gözyaşlarına boğulan baba Alirıza ve anne Emine Girgin, ayakta yakınlarının desteği ile durabildiler.

Cenaze definin ardından İnegöl Alibeyköy ortaokulunda İbrahim Girgin´in sınıfı 7-A şubesinde tören düzenlendi.

RESMİNİ SIRASINA KOYDULAR

Talihsiz öğrenci İbrahim Girgin´in oturduğu sıraya kendi resmi ve çiçekler konuldu.

Sınıfta düzenlenen törende konuşan Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Kaban, “Allah rahmet eylesin. Görünmez bir kaza sonucu öğrencimiz vefat etti. Ölüm hepimiz için. Çocuklarımız küçük yaşta vefat edince hakikaten acısı büyük oluyor. Milli eğitim camiasına baş sağlığı diliyoruz. Rabbim onu inşallah cennetine koyacak. Ailesine de sabırlar diliyoruz. Rabbim milletimizi elim kazalardan korusun” dedi.

inegöl şofben elektirik akımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı