JANDARMA KUŞ UÇURTMUYOR

JANDARMA KUŞ UÇURTMUYOR

JANDARMA KUŞ UÇURTMUYOR

2016-2017 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla beraber öğrencilerin güvenli bir şekilde evlerine ve okullarına ulaşımının sağlanması için İnegöl Jandarma Komutanlığı ekipleri, denetimlerini sıklaştırdı.

Vatandaşların can güvenliği, huzurunu temin etmek için Bursa-Ankara Karayolu üzerinde ve kırsal mahallelerdeki sorumluluk bölgelerinde güvenlik uygulamalarını sürdüren İnegöl Jandarma Komutanlığı ekipleri, öğrencilerin güvenliği içinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

YENİCEKÖY´DE SIKI DENETİM

İnegöl Jandarma Komutanlığı Trafik Timi ve Asayiş Timi Kırsal mahallelerdeki ilk, orta ve liselerde taşımalı eğitimden yararlanan öğrencilerin güvenliğini sağlamak için okul çevrelerinde denetimlerini sıklaştırdılar.

Jandarma ekipleri, Yeniceköy mahallesinin çeşitli noktalarından gelen iki binin üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Yeniceköy mahallesi okullar bölgesinin çevresine gelen şahıslara ve sürücülere yönelik uygulama yaptılar.

SERVİS ARAÇLARI DENETLENDİ

Okullara öğrenci getiren servis araçlarını tek tek durduran ekipler, Trafik ve tescil belgesi, zorunlu karayolu mali sigorta, her koltukta emniyet kemeri, öğrenci sayısı, öğrenci dışında yolcu olup olmadığı, araçlarda dur levhası, rehber personel, okul taşıtı ibaresi, araç kapılarının sürücü tarafından açılıp-kapatılması konuları göz önünde bulundurularak denetimleri yaptılar.

ARAÇLAR ARANDI

Servis araçların yanısıra okulla alakası olmayan şahıslar ve araçlarla alakalı da denetim yapan ekipler, kampus çevresinde kuş uçurtmadılar.

Öğrencilerin güvenliğine yönelik uygulamaların yıl boyunca devam edeceği bildirildi.

inegöl jandarma denetim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı