SAHTE DOKTOR YAKALANDI

SAHTE DOKTOR YAKALANDI

Suriye´de eczacı kalfası olarak çalışan ancak İnegöl´de kendisini doktor olarak tanıtan Suriye uyruklu şahıs, İnegöl´de sahte doktorluk yapınca yakayı ele verdi. İnegöl´de kendisini doktor olarak tanıtarak evinde hasta tedavisi yapan bir kişi yapılan baskın sonucu yakalandı.

SAHTE DOKTOR YAKALANDI

Suriye´de eczacı kalfası olarak çalışan ancak İnegöl´de kendisini doktor olarak tanıtan Suriye uyruklu şahıs, İnegöl´de sahte doktorluk yapınca yakayı ele verdi.
İnegöl´de kendisini doktor olarak tanıtarak evinde hasta tedavisi yapan bir kişi yapılan baskın sonucu yakalandı.

DOKTOR OLARAK TANITTI

Edinilen bilgilere göre, Ertuğrulgazi mahallesinde ikamet eden 32 yaşındaki Muhammed Sıddık A. çevresine kendisini doktor olarak tanıttı. Evinin bir bölümünü muayenehaneye çevirerek hasta tedavi yapan Muhammed Sıddık A.´dan şüphelenen bir vatandaş durumu emniyete bildirdi. İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Savcılıktan arama kararı aldıktan sonra harekete geçerek, belirtilen eve operasyon düzenledi.

EVİ MUAYENEHANEYE DÖNÜŞTÜRMÜŞ

Yapılan baskında evde arama yapan ekipler, evden çok muayenehaneyi andıran görüntüler ile karşılaştı. Sahte doktor Muhammed Sıddık A. gözaltına alınırken, evin içerisinde bulunan sedye, ilaçlar, serum, iğne, eldivenler ve doktor önlüğü gibi malzemelere ele konuldu. Emniyete götürülerek ifadesi alınan ve hakkında soruşturma yapılan kişinin, Doktor yetkisinin olmadığı, Suriye´de bir Eczacıda kalfalık yaptığı ortaya çıktı.

Sahte doktor, gerekli cezai işlemlerin ardından serbest bırakıldı. 

inegöl suriye sahte doktor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı