BABA-OĞUL POLİSE SALDIRDI

BABA-OĞUL POLİSE SALDIRDI

Alanyurt yolu üzerinde meydana gelen kazanın ardından ehliyeti ve plakası olmayan motosiklet sürücüsü ile Uzman çavuş olan oğlu, görevini yapan polislere saldırdı.

BABA-OĞUL POLİSE SALDIRDI

Alanyurt yolu üzerinde meydana gelen kazanın ardından ehliyeti ve plakası olmayan motosiklet sürücüsü ile Uzman çavuş olan oğlu, görevini yapan polislere saldırdı. Kaza ve kavga sonucunda biri polis 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre; İnegöl´den Alanyurt istikametine seyir halinde olan sürücü Mükremin Ç. Yönetimindeki 16 Y 8227 plakalı özel otomobil metal sanayi kavşağından döndüğü sırada, Alanyurt istikametinden İnegöl´e seyir halinde olan Ali Ö. Yönetimindeki tescilsiz motosiklet ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosikletten düşen sürücü Ali Ö. İle arkasındaki eşi Ayfer Ö. Yaralandı.

Yaralılar kaza yerine çağrılan 112 Acil Servis Ambulansındaki sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisine götürülerek tedavi altına alındılar.

ÖFKELİ AİLE POLİSE SALDIRDI

Tedavinin ardından Acil Serviste tahkikat yapan Trafik Polisleri, motosiklet sürücüsü Ali Ö.´nün ehliyetinin olmadığını, motosikletin ise tescilinin olmadığını tespit ederek, cezai işlem uyguladılar.

Cezanın ardından öfkelenen Ali Ö., tescilsiz olan motosikleti polisin elinden kaçırmaya çalıştı. Ekipler motosikleti sürücüden alıp çekiciye teslim ettiler.

İyice sinirlenen Ali Ö. Ve o sırada yanına gelen Uzman çavuş olduğu öğrenilen oğlu Onur Ö., trafik ekiplerine saldırdılar. Saldırı sonucunda trafik polisi A.K. hafif şekilde yaralanırken, öfkeli baba ve oğlu hastanenin güvenlik görevlileri ve takviye ekipler tarafından etkisiz hale getirilerek polise mukavemetten gözaltına alındılar.

kaza ile alakalı tahkikat sürüyor.

inegöl motosiklet kaza polis saldırı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı