Mobilyam Fabrikadan

Mobilyam Fabrikadan

Mobilyam Fabrikadan, 2010 yılında Ali Saymaz tarafından kurulan Utku Mobilyanın 2015'de limited şirket haline dönüşmesiyle oluşturulan mobilya şirketidir.

Mobilyam Fabrikadan

Mobilyam Fabrikadan, 2010 yılında Ali Saymaz tarafından kurulan Utku Mobilya'nın 2015'de limited şirket haline dönüşmesiyle oluşturulan mobilya şirketidir.

Bursa'nın İnegöl İlçesinde bulunan inegöl mobilyası üreten firmaları'nın ürünlerini mağaza giderleri olmadan %40 varan indirimlerle son tüketiciye ulaştıran güvenilir mobilya şirketidir.

Mobilyamfabrikadan.com, mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. İnegöl’de kurulmuş, Faliyetlerini İnegöl'de yürütmekte olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. 

İnegöl vergi dairesine Mobilyamfabrikadan İthalat-İhracat Sanayi ve Tic.Ltd.Şti  Ticaret Odası Sicil No: 10038 kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Mobilyamfabrikadan.com, mobilya mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar.

Mobilyamfabrikadan.com, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede mobilya mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar. Mobilyamfabrikadan.com’da satılan ürünler inegöl mobilyası üreticilerinden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de(genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır. 

mobilyam fabrikadan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı