Alessa Yatak Odası Takımı

Alessa Yatak Odası Takımı

Yatak Odasının en gösterişli en ihtişamlı hali Alessa yatak odası takımı odalarınızı saray ihtişamına kavuşturuyor.

Alessa Yatak Odası Takımı

Alessa Yatak Odası Takımı, bu sezon incelikli gösterişe imzasını attı. Işığı yansıtan gold süslemeler, ayaklara takılan kelepçeler ve gardıroptaki geometrik yüzey… Tüm detaylarıyla göz alan takım ferah, zarif ve kusursuz.

Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Karyola, 1 adet Dolap,1 adet Şifonyer+Ayna ve 2 adet Komodinden oluşmaktadır.

Karyola Başlığı Sunta üzerine deri kaplamadır.Pleksi ışıklandırma mevcuttur.Karyola Çerçevesi Suntalam malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği var.

Gardırop Malzemesi Ürün suntalam malzemeden üretilmiştir, ön kapaklardaki kabartmalı kısımlar ise MDF malzemedir.Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.

Komodin Malzemesi Ürün suntalam malzemeden üretilmiştir, ön kapaklardaki kabartmalı kısımlar ise MDF malzemedir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.

Şifonyer Malzemesi Ürün suntalam malzemeden üretilmiştir, ön kapaklardaki kabartmalı kısımlar ise MDF malzemedir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.

Baza Fonksiyonu Karyola bazalıdır.Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Alessa yatak odası takımını %27 indirim ile mobilyamfabrikadan.com'dan satın alabilirsiniz.

Alessa Yatak Odası Takımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı