Loft Genç Odası Takımı

Loft Genç Odası Takımı

Loft genç odası da beyaz yeşil mavi renkleriyle evimize neşe saçacak tarzda. İnegöl mobilya farkı ile sizinle buluşuyor.

Loft Genç Odası Takımı

Gençler odalarını cıvıl cıvıl sever. Klasik kahveler bejler yerine maviler yeşiller parlak turuncu ve pembeler. Hem şık durur hem modern hem canlı. Loft genç odası da beyaz yeşil mavi renkleriyle evimize neşe saçacak tarzda. İnegöl mobilya farkı ile sizinle buluşuyor.

Loft genç odası takımı gardırop, karyola ve başlık, çalışma masası, üst modül, şifonyer ve bir adet komedinden oluşmaktadır. İnegöl mobilya mağazalarında genç odasını takım halinde alabildiğiniz gibi modüler olduğundan parça parça seçme şansına da sahipsiniz.

Alışılmış renklerin dışına çıkılarak tasarlanan modern tasarımlı göz alıcı konseptiyle loft genç odası takımı evinizi hem şık ve hem modern gösterecektir.Her tarza hitap edecek olan birbirinden farklı genç odalarını İnegöl mobilya mağazalarında uygun ve ekonomik fiyata alabilirsiniz.

Takım halinde işlemin yanı sıra modül kısmından dilediğiniz modülü seçip kendi kombin oluşturulabilirsiniz.

İnegöl mobilya müşterilerin almış olduğu mobilyaları uzun yıllar kullanabilmeleri için ücretsiz montaj ve ileride müşterinin montajdan kaynaklı ürün hatalarını ücretsiz parça değişimi ile garanti altına almaktadır.

Loft genç odasının birbiriyle uyumlu parçaları (menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması ) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Tüm mobilyalar müşteriye ulaşıp sağlam bir şekilde montajı yapılana kadar sigorta kapsamındadır. Gelen ürünün herhangi bir parçasında nakliyeden ve taşımadan kaynaklanan bir problem oluşursa hatalı parçanın ücretsiz olarak değişimi yapılır. Tüm mobilyalar demonte olarak üretildiğinden, sorunlu olan parçanın değişimi yapılmaktadır.

Loft Genç Odası Takımı inegöl
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı