Akp Hükümeti Yumurcak Kanalını Kapattı

Akp Hükümeti Yumurcak Kanalını Kapattı

Digitürk bugün bir haber yayımladı. O habere göre Başsavcılık tarafından Digitürk listesinden çıkartılması emredilen kanallar arasında dikkati çeken bir kanalda çocuk kanalı oldu.

Akp Hükümeti Yumurcak Kanalını Kapattı

Akp Hükümeti Yumurcak Kanalını Kapattı

 

Digitürk bugün bir haber yayımladı. O habere göre Başsavcılık tarafından Digitürk listesinden çıkartılması emredilen kanallar arasında dikkati çeken bir kanalda çocuk kanalı oldu. Sosyal medyada ise bu haberin içeriğine karşı bir çok tepki oluşurken bazı yazılar dikkati çekti.

 

Suçlar Soruşturma Bürosunda gönderilen resmi evrak karşısında Digitürk’e bir tebliğ ulaşmış olup ilgili yasalar gereği de Digitürk listedeki kanalları derhal kendi yayınlarından kaldırdı. Bu kanallar arasında Samanyolu, Mehtap, Irmak, Bugün kanalları bulunurken listedeki en dikkat edici kanal ise çocuk kanallarından biri oldu. Digitürk’ün resmen duyurduğu ve kanal listesinden çıkardığı kanallar arasında neden bir çocuk kanalı olduğu ise henüz resmi kurumlarca açıklanmamışken sosyal medyada bu haber pek çok kişi tarafından ilgi odağı haline geldi.

 

İşte haber üzerine Akp hükümetine yönelik aşağıdaki gibi cümleler kuruldu:

 

-          Pepe ile Akp hükümetini devirmeye yönelik planlar içerisindeyiz

-          Bir çocuk kanalını kendisine tehdit olarak algılayan bir hükümetçe yönetilme ve bu hükümeti savunanlarla birebir aynı havadan yararlanmak zorunda kalmak içler acısı

-          Yaslara karşı gelen TUSUBASA örgüt kurucusu olmasından dolayı resmi kurumlarca tutuklanmıştır artık Türkiye oldukça güzel bir nefes alacaktır.

-          Bundan öncede Pepe Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu olan resmi kanalda “ hırsızlık çok ama çok kötüdür “ dediği için kanal komple iptal edilmişti şimdi de aynı şey Yumurcak’ın başına geldi.

 

 

yumurcak kanalı digitürk kanal kapatma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Sinem Koltuk Takımı Serisi Piyasa Sunuldu.
Atlantis Yatak Odası Takımı
Atlantis Yatak Odası Takımı